Jdi na obsah Jdi na menu
 


SCHŮZE ČERVEN - ZMĚNA + veřejná diskuse o dopravě

22. 6. 2009

ZDRAVÍM,

 

tak se nám to vyjasnilo. Příští schůze, na které se dozvíme kdo kam pojede na prázdniny, co předseda vyjednal za výstavku, kterak kalkulačka vytrestala Vlastu v zahraničí, kdo že teda udělá tu VF kamerku... kde bude k vidění fotografování fotografů + mnoho jiných zajímavostí. Tak tedy ta příští schůze se odehraje:

 

30.6.2009 v 18.00 v restauračním zařízení U Lenina na strašickém předměstí.

 

Autobus z Rokycan jede v 17.15 a pak i v 18.15 poudá pokladník, ale již tedy neřeší, kdy (a zda) jede nějaký také opačným směrem. Nachystejme se tedy na společnost frustrovaných podnapilých držitelů čerstvých lejster vysvědčovacích a připravme si aparáty. Až si pro ně přijdou do hospody rodiče, bude to jistě zajímavá podívaná.

 

Přátelé čtěte a navrhujte: simvás - předseda tuhle něco blouznil o zelené planetě (a já ho viděl na kole!!! on to snad myslí vážně) a Jarda velmi pragmaticky o vyrovnané úrovni diskuse v diachronní perspektivě (zkrátka není dobré, je-li nevyrovnaný podíl alkoholu mezi debatujícími). Nač si tu plácám játra? Nu, strašicko je kraj odlehlý a mnozí budou řešiti dopravu. A protože se zdá, že počet vozů (a tudíž nepijících řidičů) přesáhne brzy počet doprovodných vozů závodu míru, bylo by lze se dohodnout na nějakém společném postupu. Já asi pojedu vozem - mám mnoho nákladu a čas mého příjezdu je nevyzpytatelný. Nicméně zpět do Rokycan jsem s to dopravit nekolik (3, maximálně 4) podnapilé fotografy. Využijte případně této možnosti, neb nepít u Lenina je mnohem větší oběť než na většině jiných míst a bylo by prima, kdyby tato nepřišla nazmar. V extrémním případě jsem ochoten se obětovat a se svým nákladem (včetně mě cca 120 kg) se navexlovat k někomu do vozu. Uvádějte ve svých diskusních příspěvcích prosím i časy případněho odjezdu z Rokycan, ale i plánovaného návratu. Díky!

 

PS: škoda že jsme tak termínově vyšplouchli Vlastu, páč ten byl v zahraničí a stálo by za to o tom vyslechnout referát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

doprava

(vetešník, 30. 6. 2009 8:36)

jakkoliv jsem o tom uvažoval, začíná se dnešek drobátko komplikovat, takže dopravit se budu musit sám, jestli vůbec. někdy se to prostě se..

doprava i doleva

(přeceda, 29. 6. 2009 19:40)

Vzhedm na reakci na jindřichův majl by jsi ohl uvažovat o cestě společné služebně soukromou oktávií našeho televízáka pane bazáristo.

foťáky

(martin, 10. 6. 2009 1:01)

A tak si říkám, když se budem aparátit, zda by nebylo fér, mít u sebe aparát, abychom se jako před sebou vytahovali... že.