Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz Počítačová grafika a digitální fotografie

22. 5. 2009

Zdravíčko,

 

jak Helča říkala na schůzi, je možnost otevřít cca půlroční kurz, dále cituji z mailu:

 

Posílám kontakt na vedoucího kurzu " Počítačová grafika a digitální fotografie " - RNDr Pavel Vlach Ph.Dr. tel. 603 431 027, Vlach.pavel.@mybox.cz . Po mé telefonické domluvě, se u něho můžete začít přihlašovat. Kurz by se uskutečnil při min. počtu 7 lidí .Trvá cca půl roku a cena bývala cca 1200 Kč. Kurz v minulosti pořádalo vzdělávací středisko gymnázium Blovice. Podrobný návod jak se k tomu dostat - www.blovice.cz - tvorba ŠVP, vzdělávání, vzdělávací centrum, občané a pedagogové, počítačová grafika a digitální fotografie.

 

Pro další info kontaktujte přímo Helenu na jejím mailu HorackovaHelena@seznam.cz

Díky Heleně za nadstandardní činnost! Vymyslím nějaký diplom ;-) Myslím že by to mohlo být pro digitální část našeho klubu zajímavé! (a nejen pro ně tedy, že ...)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář